Korálkové činy pro skřítky

Tip
38 hodnocení
250 Kč
Skladem (>5 ks)

Indián Rychlá veverka jako průvodce obrázkovou knížkou s kompletním souborem korálkových činů pro děti ve věku 4 – 10 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autoři Kamila Lunerová, Alice Lehká, Magda Kupková, Marie Nedvědová a kol.

Kniha plná „korálkových činů“ pro děti ve věku přibližně 4 – 10 let. Nabízí náměty pro různé aktivity v duchu woodcrafterské výchovy – pobyt v přírodě, pozorování přírody, rukodělné a výtvarné činnosti, ochrana životního prostředí a mnohé další. Jedná se o přepracovaný oblíbený žlutý Zápisník korálkových činů pro Lóži skřítků s řadou nových nebo upravených činů. Knížka může sloužit nejenom jako přehled činů, ale také jako skutečný zápisník nebo deník prožitých dobrodružství – je zde místo na zapisování výletů, výkonů, na nalepení fotografií nebo kreslení vlastních obrázků. Součástí knihy je i několik stránek samolepek s nejznámějšími ptáky, savci, stromy apod., které by měly dětem sloužit jako základní průvodce přírodou. Barevnou samolepku si však děti mohou nalepit na příslušné místo až tehdy, když najdou danou rostlinu nebo zvíře v přírodě na vlastní oči. Děti (ale určitě i jejich doprovodní dospěláci) budou muset chtě nechtě pozorovat a pátrat, pokud si budou chtít nalepit všechny obrázky – v knížce je jich více než sto! Na konci knihy je velká rozkládací mapa ČR, do které si děti mohou zaznamenávat místa táborů i pěších, cyklistických nebo vodáckých výprav.

Průvodce knihou dělá dětem indián Rychlá veverka (autora Pavla Čecha), kterého znáte z časopisu Woodcraft.

Tvorba knihy byla podpořena z projektu OPVK „Činy mluví aneb cesta k zodpovědnosti“, č. CZ.1.07/1.2.00/27.0056.

Je pro vás woodcraft a plnění orlích per novinkou? Více se můžete dozvědět v knihách Jak pracovat s knihou Svitek březové kůry nebo Kmenové zřízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.34 kg
Rok vydání: 2014
Počet stran: 120
ISBN: 978-80-904567-7-8
? Rozměry: 16,9 x 24 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: